וטרינר עד הבית, עד הבית ממש

וטרינר עד הבית כן, נכון, ממש עד הבית, עד החצר או עד הספה, מה שנוח לכם.
לא פעם מתקשרים למרפאה ושואלים אותי: "אתם באמת מגיעים עד הבית? כאילו עד הדלת שלי?" ואין לי ברירה אלא פשוט להשיב שכן, לא כאילו ולא אולי, וטרינר עד הבית המשמעות והכוונה היא שאנחנו ממש (וסליחה על הביטוי) דופקים לכם בדלת (או מצלצלים בפעמון...).


אחרי שרוב נותני השירות הבינו את המשמעות הנובעת מהשירות עד הבית והחלו לשלוח אלינו בעצם כמעט את כל מה שאנחנו חפצים בו (אוכל, פרחים, מסג', מוצרים מהסופר, ועוד ועוד), החלו גם הלקוחות (אתם) לדרוש (ובצדק) שגם נותני השירות עצמם ולא רק השליחים יגיעו עד פתח הבית ויעשו את מה שצריך לעשות. במקרה שלנו, מדובר על חיסונים ובדיקות לכלבים ולחתולים וגם לפעמים בחיות אחרות כמו ארנבונים, אוגרים, שרקנים ומגוון רחב של בעלי כנף, בקיצור – וטרינר עד הבית, תודה.

טרינר עד הבית הוא שירות אשר מאפשר לבעלי החיים להיבדק או לקבל חיסון במקום מוכר ומאפשר לכל החוויה להיות קצרה ויעילה. במקום לייצר מכל חיסון "טיול שנתי" למרפאה, וטרינר עד הבית מגיע, שלום שלום, ליטוף, גירוד מאחורי האוזן והכל נגמר. לא צריך עכשיו להתחיל להתכונן, לעשות כושר בכדי שנוכל להעמיס את הכלב על האוטו, ולא צריך ללמוד מיומנויות לחימה או טיפוס קירות בכדי להתמודד עם החתול שנמלט כאשר מוציאים את הכלוב נסיעות מהמחסן.


בעצם, אפשר להעביר ערב ממש נחמד בבית מבלי לצאת, להזמין סרט בטלוויזיה שהילדים יהיו מרוצים, להזמין פיצה שכולם יהיו מרוצים, להזמין פרחים שהאישה תהייה מרוצה, להזמין וטרינר עד הבית שהכלב יהיה מרוצה. מה רע? ממש לא רע, "וטרינר עד הבית פותר כל צרה", טוב נו, לא באמת כל צרה, אבל בהחלט יכול לעזור ובמידה וצריך (חס וחלילה) יכול גם לפנות את בעל החיים לטיפול במרכז הווטרינרי בו יש גם חדרי ניתוח, רנטגן, אשפוז וכדומה. וסתם בשביל סיום – עוד סלוגן, שלא תגידו שלא משקיעים פה בחרוזים:
בשביל הנוחות ובשביל השירות – וטרינר עד הבית – פשוט יעילות...