רופאים בהאוס – לא סתם עוד וטרינר באשדוד

המרכז הווטרינרי האוס נמצא בקיבוץ חצור, לא רחוק מהעיר אשדוד. לא מעט פעמים, ובעיקר בתקופה האחרונה שהייתה מתוחה בשל איום הטילים על איזור הדרום, קיבלנו לא מעט פניות של בעלי כלבים וחתולים אשר שאלו אם האוס נותן שירות של וטרינר באשדוד.


אז כן. בהחלט. מרכז וטרינרי האוס, מפעיל שירות של אמבולנס חיות – ניידת, אשר מעניקה שירותי וטרינריה בכל איזור הדרום, מרחובות, יבנה, ישובי גדרות, המועצה האזורית באר טוביה, וכמובן, גם וטרינר באשדוד העיר עצמה והישובים הסמוכים לה.


בהאוס אנו מודעים לכך כי בחיפוש בגוגל אחר וטרינר באשדוד מופיעות תוצאות נוספות, אך אנו חושבים כי עצם היותך וטרינר באשדוד אינה מספקת וכי יש חשיבות גם לאופי הרופא ואישיותו וכמו כן ולא פחות חשוב גם למרפאה או במקרה שלנו, למרכז העומד לרשותו ומאחוריו.


השירות הניתן על ידי האוס בעיר אשדוד, שירות בו מגיע רופא וטרינר הביתה, מאפשר קבלת טיפול וחיסונים ולקיחת בדיקות ללא צורך בהובלת בעל החיים (הכלב או החתול )למרפאה או למרכז. אך הטיפול בבעל החיים אינו מסתיים ברגע יציאתו של הרופא מדלתך. בעת הגעתו של הרופא למרכז, מעודכן התיק של בעל החיים, כך שלמעשה שאר הרופאים במרכז נשארים בתמונה בכל רגע, דבר המאפשר המשך טיפול שוטף, תזכורות למתן החיסונים הבאים ומעקבים לביקורות.


איכות השירות של וטרינר באשדוד לא נמדדת רק במיקומו (אם בתוך העיר או מחוצה לה), אלא גם כמו שכבר צוין, במרכז הרפואי העומד לרשותו של הרופא. האוס המרכז הווטרינרי בקיבוץ חצור, מעניק שירותים למרפאות קטנות בעיר אשדוד כגון בדיקות מעבדה, אבחון בעזרת אולטראסאונד ורנטגן, ומקבל הפניות מרופאים וטרינרים באשדוד לניתוחים ולאשפוזים של בעלי החיים.


לסיום, בברכת שלא נצטרך ולא עלינו, אך במידה וקורה, חשוב לבחור נכון את הווטרינר אותו אתם רוצים, עליו אתם סומכים ואשר יש לו את היכולת לתת את הטיפול הטוב, הנכון והנעים ביותר.