האוס – בית חם לחיות מחמד

רמת הרפואה הווטרינרית בארץ היא גבוהה מאוד. יעידו על כך רבים הנהנים זה מכבר משירותים מגוונים המוענקים בהאוס – מרכז וטרינרי שבו צוות רופאים הנותנים מענה למגוון גדול של בעיות רפואיות של חיות מחמד. האוס הוא בית בכל מובן לחיות המחמד ולבעליהם ומרפאה וטרינרית לה אתם זקוקים ואשר עליה אתם יכולים לסמוך.

הידע המקצועי המשולב ביחס אנושי, מבטיח כי בעלי החיים יקבלו את הטיפול המיטבי המרבי, לו יהיו זקוקים בעלי החיים בעת טיפולים שגרתיים או במקרי מחלה וחירום. במרכז האוס  קיימת האפשרות גם לאשפז את בעל החיים במידת הצורך, אם לכמה שעות או לכמה ימים, במרכז גם יש מעבדה לבדיקות דם וחדר ניתוח – האוס הוא מרפאה וטרינרית בעלת הניסיון והאהבה לטפל בחיות המחמד שלכם בכל נושא ובכל בעיה.

 

האוס - יש את מי לשאול

במרכז הווטרינרי עומד לרשותכם צוות רופאים וטרינרים אשר ישמח לייעץ בכל נושא הקשור לגידול ולטיפוח חיית המחמד שלכם: חיסון לחתולים, חיסון לכלבים, סירוס, עיקורים, ניקוי שיניים, טיפול בקרציות ופרעושים ועוד. במרכז הרפואי האוס אין צורך להסביר עד כמה חשובים לכם בעלי החיים שברשותכם, צצוות המרפאה נותן טיפול איכותי מתוך אמונה כי אופי הטיפול משמעותי בתהליך ההחלמה של בעל החיים ואם מרפאה וטרינרית מסוגלת לתת לבעל החיים תחושת נוחות כמו בית – הרי שזו ההחלמה הכי טובה שניתן להביא לאחר טיפולים שונים. הצוות הרפואי במרכז האוס, מעניק גם טיפולים תומכים במקרי מחלה קשים בכדי להאריך את חייהם של בעלי החיים  תוך שמירה על איכות החיים שלהם.


האוס הוא מרכז וטרינרי שמוצעים בו מהטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הווטרינריה. במרכז ציוד חדיש ומתקדם ושיטות טיפוליות מגוונות. למרכז  האוס, גם ניידת שירות המגיעה לבית הלקוח ומאפשרת לבעלי החיים לקבל טיפול בבית ובכך למנוע מהם את אי הנוחות שבנסיעה.  

 

מרפאה וטרינרית עם דלת שתמיד פתוחה

הצוות המסור במרכז הווטרינרי האוס מממש, הלכה למעשה, את המובן העמוק והמשמעותי של בית עבור חיות המחמד ועבור בעליהם גם יחד. המרכז פתוח בכל יום החל מהשעה 09:00 ועד 20:00.  במקרי חירום ניתן לפנות למרכז הווטרינרי האוס -  24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע:  08-8673666.