בית חולים וטרינרי 24/7

וטרינר 24/7 | האוס מרכז וטרינרי

מקרה חירום יכול להתרחש בכל רגע, בוקר ולילה, אמצע שבוע או בשישי-שבת אך מציאת מענה למקרי חירום לעיתים נדמה כמסובכת ממה שצריך להיות. מרפאות וטרינריות רבות לא פועלות ברצף לאורך כל השבוע ובדיוק כשזקוקים לוטרינר שייסיע לחיית המחמד שלנו – אנחנו לא מצליחים למצוא וטרינר בסביבתנו.

 

אצלנו בהאוס – מרכז וטרינרי יודעים שבמקרי חירום כאלה קל מאוד להתבלבל ולכן אנחנו פתוחים עבורכם ויש לנו וטרינר 24/7, מסביב לשעון כדי שגם בעיתות מצוקה ובהלה יהיה לכם ולבעל החיים שלכם מענה מקצועי ואדיב.

 

שירותי וטרינריה בחירום

שירותי הוטרינר 24/7 שלנו כוללים 2 אופני שירות שונים: האחד, קבלת מענה וטיפול במרכז הוטרינרי שלנו בקיבוץ חצור, 5 דקות מגדרה ו-15 דקות מאשדוד. המרפאה נותנת מענה למקרי חירום כירוגיים ואשפוזים, ובעזרת המכשור הרפואי המתקדם שלנו, ניתן גם לאבחן ולטפל באופן מקצועי ומהיר. וטרינר 24/7 דורש מומחיות בטיפול במקרי טראומה ואצלנו ניתן לקבל את השירות המקצועי ביותר עבור בעל החיים שלכם.

 

סוג שני של אופן השירות אצלנו הוא הניידת הוטרינרית שלנו, מעין "אמבולנס לבעלי חיים" אשר מגיע ישירת אליכם הביתה ומעניק טיפולים שגרתיים (כגון חיסונים למיניהם) וכן טיפולי חירום ופינוי, אם יש צורך באשפוז אצלנו במרכז הוטרינרי. הניידת כוללת כלוב להובלה בטוחה, מיקרוסקופ, בלון חמצן, ציוד רפואי המאפשר לקיחת דגימות ובדיקות, שחלקן מבוצעות במרפאת הבית.

 

כלומר, בכל מקרה שאתם זקוקים לוטרינר 24/7, לנו יש את המענה המתאים והטוב ביותר, גם אם אינכם יכולים להגיע למרכז – בעל החיים שלכם יגיע בעזרתנו בפינוי בהול, תוך כדי מתן טיפול ראשוני הולם. אצלנו בהאוס – מרכז וטרינרי, תמיד יש וטרינר 24/7, כולל שישי ושבת וכולל חגים, כך שבכל מקרה חירום נוכל לטפל מיידית ולהביא את בעל החיים להחלמה מהירה יותר.

 

בכל מקרה...

בכל מקרה חירום, כמו הכשה, הרעלה או פריחה ואפילו בכל שאלה בהולה שזקוקה למענה (כמו האם הכלב בסכנה אם אכל קוביית שוקולד) – אנחנו תמיד כאן לשירותכם ולשירות בעל החיים היקר שלכם. אנחנו מבינים את הדאגה ואת האהבה שלכם כלפי בעלי החיים מכיוון שגם אנחנו מרגישים כך בדיוק ובתור וטרינרים בעלי האמצעים לסייע רפואית ומקצועית, אנחנו מבינים את גודל האחריות המוטל על כתפנו ואנו נעשה הכל על מנת להוכיח כי אנחנו אכן ראויים לטפל בבעלי החיים שלכם, באמצעות המרפאה הקבועה שלנו, באמצעות וטרינר 24/7 ובאמצעות הניידת הטיפולית שלנו – אנחנו המענה הטוב ביותר.